ETC-Finalisten 2018

Onze tornooispelende leden die een finaleplaats behaalden in een Tennis Vlaanderen tornooi, plaatsen we graag op onze eigen ETC 'wall of fame'. Singel of dubbel; je vindt ze hier allemaal terug.

ETC Finalisten
Tornooiuitslagen enkel van clubleden van 01/01/2018 tot en met 31/05/2018

0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. van 28/12/2017 tot 07/01/2018 : T.C.A.Cepa Kersttornooi Jeugd en Volwassenen Indoor

CRITERIUM : ENKEL DAMES 4 C+30/3 C+30

Finale

RUINEMANS NERENA

GOMMERS ANNELINE

Walk-Over (gewettigd)

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U13 3 N.G. C+30/5

Finale

Van Doninck Christophe

BRANT JESSE

7/5 - 6/1

0065 SPORTING HOVE T.C. van 30/12/2017 tot 07/01/2018 : Wintertornooi

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U11 3 N.G. C+30/5

Finale

VAN TICHELEN JIBBE

Verhoeven Hendrik

4/3 - 4/2

0049 T.C. GYM OLYMPIADE van 10/02/2018 tot 18/02/2018 : KROKUS ETHIAS TOUR 2/3

Finale

Deelen Cyriel

NOOYENS CEYLAN

4/1 - 4/0

0077 T.C. FOREST HILLS van 06/04/2018 tot 15/04/2018 : ETHIAS TOUR FOREST HILLS

Finale

NOOYENS CEYLAN

Deelen Cyriel

4/1 - 4/2

0135 T.C. STABROEK van 06/04/2018 tot 15/04/2018 : Ethias Tour Reeks 2 & 3

Finale

NOOYENS CEYLAN

Adriaensens Leon

4/0 - 4/2

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U13 3 N.G. C+30/5

Finale

BRANT JESSE

Sels Seppe

2/6 - 6/3 - 6/1

0033 KSC MACCABI van 27/04/2018 tot 06/05/2018 : CRITERIUM

CRITERIUM : ENKEL HEREN 45 3 N.G. C+30/2

Finale

VERMEULEN STEVEN

MERCKX FRANK

6/4 - 1/6 - 6/2

0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT van 18/05/2018 tot 27/05/2018 : TC SNAUWAERT JEUGD EN ENKELTORNOOI

CRITERIUM : ENKEL DAMES 25 2 N.G. C+30

Finale

VAN DEN VEYVER ELS

DECKX NIKKIE

6/1 - 5/7 - 6/1

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U11 3 N.G. C+30/5

Finale

Mertens Maro

NOOYENS CEYLAN

3/4 (6) - 4/3 (2) - 4/3 (2)

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U13 3 N.G. C+30/5

Finale

BRANT JESSE

STEKELINCK DAAN

3/6 - 6/1 - 6/4

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U15 2 N.G. C+30/2

Finale

VERSTAPPEN MAXINE

Meeusen Kaylin

6/4 - 6/4

Tornooiuitslagen dubbel van clubleden van 01/01/2018 tot en met 31/05/2018

0077 T.C. FOREST HILLS van 30/12/2017 tot 07/01/2018 : HNY18 DUBBELTORNOOI FOREST HILLS

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 65 punten 200 punten

Finale

NIJS LIESE

VAN GESTEL ROEL

BOEYKENS ELYNE

MEEUSEN JURGEN

6/4 - 7/6 (3)

0135 T.C. STABROEK van 13/01/2018 tot 21/01/2018 : Millenniumtornooi 2018

CRITERIUM : DUBBEL HEREN 1 10 punten 140 punten

Finale

BELMANS KEVIN

MEEUSEN JURGEN

DIELTIENS VICTOR

VAN DEN WYNGAERT NICK

1/6 - 6/4 - 12/10

0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT van 19/01/2018 tot 28/01/2018 : TITAN CARGO DUBBELTORNOOI

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 6 25 punten 50 punten

Finale

VAN OEVELEN ELLE

Van Thillo Jenthe

KONINGS INE

SLOBBEN KATJUSKA

7/5 - 6/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 7 10 punten 35 punten

Finale

BUIJS MAAIKE

VAN LOOVEREN ANNIK

HEIJNEN ANNEMARIE

HEIJNEN MARIE-LOUISE

6/4 - 4/6 - 10/6

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 8 10 punten 15 punten

Finale

De Mol Lien

Theeboom Maxine

JACOBS YOLANDE

VERSCHRAEGEN PETRA

6/1 - 6/0

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 10 20 punten 60 punten

Finale

Littel Jesse

VAN PELT GEERT

VAN GEYTE EDDY

VANDERMERSCH BRUNO

6/4 - 6/1

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 7 100 punten 200 punten

Finale

HEYNDRICKX JENS

VAN BEIRENDONCK GILLES

HEMGENBERGS JONAS

MEEUSEN JURGEN

7/5 - 5/7 - 10/8

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 8 50 punten 120 punten

Finale

HEMGENBERGS JONAS

TAMBURELLO ALESSANDRO

MEEUSEN JURGEN

VLYMINCKX NICKY

6/3 - 6/0

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 9 40 punten 90 punten

Finale

BLOCKX GLENN

VERVOORT BART

VAN PELT GEERT

VERMEYLEN KENNETH

3/1 opgave

7026 TENNIS S.D.I. VZW van 23/03/2018 tot 30/03/2018 : Tennis SDI - Drie Fonteinen Paastornooi

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 1 10 punten 140 punten

Finale

DE GRAEVE JENTL

MARTENS MATTHIAS

CUYPERS CAROLINE

MEEUSEN JURGEN

7/6 (5) - 6/7 (5) - 10/6

ETC Finalisten 2017

Tornooiuitslagen enkel van clubleden van 01/01/2017 tot en met 31/12/2017

0185 T.C. HEIVELD van 26/02/2017 tot 05/03/2017 : Heiveld dubbel en solo kids

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U15 2 N.G. C+30/2

Finale

GOMMERS ANNELINE

ILLEGEMS Jana

6/3 - 6/2

0051 T.C. SPORTIVA van 31/03/2017 tot 09/04/2017 : Jeugdtornooi 2017

ETHIAS TOUR REEKS 1 : ENKEL MEISJES U11 1 N.G. A Internationaal

Finale

Roobol Evi

VANSCHOENBEEK MAAIKE

2/4 - 4/1 - 4/0

0135 T.C. STABROEK van 31/03/2017 tot 09/04/2017 : Ethias Jeugdtornooi

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U13 2 N.G. C+30/2

Finale

Bosman Hanne

Meeusen Kaylin

6/1 - 3/6 - 7/6 (4)

0033 KSC MACCABI van 28/04/2017 tot 07/05/2017 : Ethias Tour en Criterium

CRITERIUM : ENKEL HEREN 5 C+30/3 C+30

Finale

THOMAS ANTON

PENASSE MAXIME

6/0 - 6/0

0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT van 19/05/2017 tot 28/05/2017 : TC SNAUWAERT JEUGD EN VOLWASSENEN TORNOOI

CRITERIUM : ENKEL DAMES 5 N.G. C+30/4

Finale

GOMMERS ANNELINE

Van den Sanden Ilse

6/1 - 6/1

0214 TENNISCLUB T & T van 02/06/2017 tot 11/06/2017 : Open Singletornooi T&T

Finale

SMET VANESSA

VAN AERT ANN-SOFIE

6/1 - 6/2

CRITERIUM : ENKEL HEREN 4 C+15/5 C+15/2

Finale

GOOSSENS JONAS

VAN PELT GEERT

6/2 - 6/0

CRITERIUM : ENKEL HEREN 5 C+30/3 C+30

Finale

VLYMINCKX NICKY

Antonissen Maarten

6/2 - 6/3

0200 T.C. DE MEREL van 23/06/2017 tot 02/07/2017 : Enkel TC De Merel

CRITERIUM : ENKEL DAMES 5 N.G. C+30/4

Finale

GOMMERS ANNELINE

Verhulst Michelle

6/2 - 4/1 opgave

0152 TENNIS TER BREME van 07/07/2017 tot 15/07/2017 : Ter breme Jeugd singels

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U13 2 N.G. C+30/2

Finale

VAN TONGERLOO LIYA

Meeusen Kaylin

3/6 - 6/1 - 7/5

0191 KALMTHOUTSE T.C. van 07/07/2017 tot 16/07/2017 : Kalmthoutse TC Enkeltornooi

Reeksen buiten criterium : ENKEL DAMES 30 1 N.G. C+30/4

Finale

SMET VANESSA

Van den Branden Anouk

6/1 - 6/1

Reeksen buiten criterium : ENKEL HEREN 25 1 C+30/2 B+4/6

Finale

MEEUSEN JURGEN

VAN GAEL KURT

6/1 - 6/1

0159 T.C. DE VALK van 14/07/2017 tot 23/07/2017 : 27ste Enkel- en Jeugdtornooi

CRITERIUM : ENKEL DAMES 5 N.G. C+30/4

Finale

GOMMERS ANNELINE

SCHELLEKENS CHARLOTTE

6/2 - 6/3

0112 ESSENSE T.C. INTER van 21/07/2017 tot 30/07/2017 : 14e Essense Criterium / Ethias Tour

Finale

TOBBACK KIRSTEN

SMET VANESSA

6/4 - 6/2

CRITERIUM : ENKEL HEREN 2 B0 B-15

Finale

KUSTERMANS WIM

COOLS CEDRIC

2/6 - 6/1 - 6/0

CRITERIUM : ENKEL HEREN 3 C+15/1 B+2/6

Finale

COOLS CEDRIC

VAN PELT GEERT

6/2 - 6/2

CRITERIUM : ENKEL HEREN 4 C+15/5 C+15/2

Finale

PENASSE MAXIME

JANSSENS ROBBE

6/3 - 4/6 - 6/3

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U15 3 N.G. C+30/5

Finale

DEBECKER MAURO

DE DECKKER DAAN

6/4 - 3/6 - 7/6 (3)

Reeksen buiten criterium : ENKEL HEREN 45 5 N.G. C+30/3

Finale

HOEFNAGELS MARCO

KUYPS JAN

6/4 - 6/0

Reeksen buiten criterium : ENKEL HEREN 55 4 N.G. C+30/3

Finale

HIMSCHOOT ETIENNE

KUYPS JAN

6/2 - 7/5

0163 T.C. DE CHALET van 04/08/2017 tot 13/08/2017 : CRITERIUM ENKEL/ETHIAS TOER ZOMER/BELGIAN CIRCUIT

CRITERIUM : ENKEL DAMES 5 N.G. C+30/4

Finale

GOMMERS ANNELINE

VAN LAER MEREL

6/1 - 5/7 - 6/2

0130 T.C. DE VRIJHEID van 11/08/2017 tot 20/08/2017 : Enkel en Dubbel Zomer tornooi 2017

Finale

GOMMERS ANNELINE

SCHELLEKENS CHARLOTTE

6/1 - 6/1

0191 KALMTHOUTSE T.C. van 11/08/2017 tot 20/08/2017 : JEUGDTORNOOI Kalmthoutse TC

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U13 2 N.G. C+30/2

Finale

Meeusen Kaylin

Van Dyck Hanne

7/6 (6) - 6/2

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U15 2 N.G. C+30/2

Finale

GOMMERS ANNELINE

Meeusen Kaylin

6/2 - 6/2

0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT van 18/08/2017 tot 27/08/2017 : 15de Outdoor Ethias Tour Kon. Park TC Brasschaat

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U11 3 N.G. C+30/5

Finale

Putters Anthony

NOOYENS CEYLAN

4/1 - 4/1

0080 T.C. BLAUWE REGEN van 25/08/2017 tot 03/09/2017 : criterium enkel

CRITERIUM : ENKEL DAMES 5 N.G. C+30/4

Finale

GOMMERS ANNELINE

LAURIJSSEN VICKY

6/1 - 3/2 opgave

0049 T.C. GYM OLYMPIADE van 29/09/2017 tot 01/10/2017 : Gewestelijke Masters Antwerpen

Finale

GOMMERS ANNELINE

LAURIJSSEN VICKY

7/5 - 7/5

0087 I.S.C. T.C. van 16/12/2017 tot 29/12/2017 : DUBBELTORNOOI ISC WINTER

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL JONGENS U11 3 N.G. C+30/5

Finale

Mertens Maro

NOOYENS CEYLAN

4/3 (6) - 4/3 (4)

8154 DE VALLEI van 18/12/2017 tot 30/12/2017 : JEUGDTORNOOI U11 2,U13 2&3,U15 2&3 TC DE VALLEI TEMSE ETHIAS TOUR 2&3 WINTER

ETHIAS TOUR REEKS 2 & 3 : ENKEL MEISJES U13 2 N.G. C+30/2

Finale

Meeusen Kaylin

Constantin Cosmina

6/4 - 6/3

Tornooiuitslagen dubbel van clubleden van 01/01/2017 tot en met 31/12/2017

0077 T.C. FOREST HILLS van 02/01/2017 tot 08/01/2017 : HNY17 DUBBELTORNOOI FOREST HILLS

CRITERIUM : DUBBEL DAMES 4 10 punten 15 punten

Finale

GOMMERS ANNELINE

VERAERT CECILE

BENOY KATHLEEN

De Smet Wendy

6/2 - 2/6 - 10/7

0135 T.C. STABROEK van 14/01/2017 tot 22/01/2017 : Millenniumtornooi 2017

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 2 10 punten 90 punten

Finale

CUYPERS CAROLINE

rans danny

DIERCKX PEGGY

MEEUSEN JURGEN

5/7 - 7/5 - 12/10

CRITERIUM : DUBBEL HEREN 2 10 punten 90 punten

Finale

Hendrickx geoff

PEERSMAN THIBAUD

Geeraerts Johan

MEEUSEN JURGEN

2/6 - 6/3 - 10/4

0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT van 21/01/2017 tot 29/01/2017 : Titan Cargo Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 7 25 punten 50 punten

Finale

FIMMERS SOFIE

SLOBBEN KATJUSKA

Lembrechts Charissa

Verhulst Michelle

6/4 - 7/5

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 8 10 punten 35 punten

Finale

COK MIRANDA

VAN BOUWEL IRIS

HEIJNEN CATHLEEN

ROBYNS MARIANNE

6/1 - 6/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 9 10 punten 20 punten

Finale

ANTONISSEN BRIGITTE

DIRVEN ANJA

TROCH TARA

TROCH Tess

6/2 - 6/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 90 punten 160 punten

Finale

DENS CHRISTOPHE

KUSTERMANS WIM

HEYNDRICKX JENS

MEEUSEN JURGEN

6/1 - 6/3

0107 T.C. TER EIKEN van 11/02/2017 tot 19/02/2017 : CUBANISTO DUBBEL TORNOOI

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 8 25 punten 60 punten

Finale

STRUYF KAREN

Lefèvre Sebastien

HEIJNEN CATHLEEN

HOEFNAGELS MARCO

6/3 - 6/1

0130 T.C. DE VRIJHEID van 25/02/2017 tot 05/03/2017 : 32e Dubbel Tornooi

CRITERIUM : DUBBEL DAMES 2 10 punten 60 punten

Finale

KONINGS INE

LAMBRECHTS PASCALE

FIMMERS SOFIE

VAN LOOVEREN ANNIK

3/6 - 6/3 - 10/7

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 2 10 punten 90 punten

Finale

MAES JULIE

ROMBOUTS PETER

PAELINCKX DEMI

VAN TRIER DENNIS

0/6 - 7/5 - 10/5

0062 T.C. WESTERLO van 04/03/2017 tot 12/03/2017 : WINTERTORNOOI www.tcwesterlo.be

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 3 10 punten 60 punten

Finale

HEIJNEN CATHLEEN

HOEFNAGELS MARCO

VANDONINCK ANNABELLE

GEENS GERT

3/6 - 6/1 - 10/4

7001 K. STADE LEUVEN T.C. van 04/03/2017 tot 12/03/2017 : Dubbeltornooi Stade Leuven

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 60 punten 160 punten

Finale

MARRO Clarissa

HOROBEANU MIHAI ALEXANDRU

NIJS LIESE

MEEUSEN JURGEN

6/4 - 6/2

0002 ROYAL ANTWERP T.C. van 26/05/2017 tot 04/06/2017 : 95ste RATC Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 60 punten 120 punten

Finale

MEEUSEN JURGEN

VAN HAPPEN PIETER

Goris Michael

KENIS JONAS

6/2 - 6/1

0152 TENNIS TER BREME van 26/05/2017 tot 04/06/2017 : Ter Breme Dubbels

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 10 punten 50 punten

Finale

HEIJNEN CATHLEEN

VLIETINCK TOM

DE KONINCK YANA

LENAERTS MATTHIAS

6/2 - 6/2

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 100 punten

Finale

COOLS CEDRIC

VLYMINCKX NICKY

VAN DER JONCKHEYD ROBIN

VERDICKT DAVID

4/6 - 6/3 - 10/8

0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB van 02/06/2017 tot 11/06/2017 : 42e Nationaal Tornooi Royal Kapellen Tennisclub

CRITERIUM : DUBBEL DAMES 3 10 punten 30 punten

Finale

QUICK KATHY

VAN RAEMDONCK PATRICIA

HEIJNEN CATHLEEN

TOBBACK KIRSTEN

6/2 - 6/4

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 40 punten

Finale

TAMBURELLO ALESSANDRO

VLYMINCKX NICKY

BETTENS BART

DALLENES WALTER

6/4 - 7/5

0063 T.C. BORGERWEERT van 16/06/2017 tot 25/06/2017 : X-Treem dubbeltornooi

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 5 10 punten 15 punten

Finale

SLOBBEN ELINA

DERISON OLIVIER

DE BONDT KRISJE

Van der Auwelaer MATHIAS

7/5 - 6/4

0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB van 23/06/2017 tot 02/07/2017 : AARDBEI ENKEL & DUBBEL TORNOOI

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 40 punten

Finale

Lathouwers Jef

SWAENEN LENSE

TAMBURELLO ALESSANDRO

VLYMINCKX NICKY

6/3 - 6/1

7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE van 23/06/2017 tot 02/07/2017 : P.T.K.V. Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 10 punten 180 punten

Finale

Appelmans Sabine

VAN CAPPELLEN CARL

CUYPERS CAROLINE

MEEUSEN JURGEN

4/6 - 6/4 - 10/6

0135 T.C. STABROEK van 30/06/2017 tot 09/07/2017 : 3de Criterium Enkel en Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 40 punten

Finale

TAMBURELLO ALESSANDRO

VLYMINCKX NICKY

PEETERS PETER

rans danny

6/1 - 7/5

0031 K.T.C. SCHOTEN van 14/07/2017 tot 23/07/2017 : 35ste Stella Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 100 punten

Finale

HELLINX KELLY

VERVOORT BART

COOLS CEDRIC

VLYMINCKX NICKY

6/3 - 6/7 (2) - 10/6

0159 T.C. DE VALK van 14/07/2017 tot 23/07/2017 : 27ste Enkel- en Jeugdtornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 11-16 1 10 punten 20 punten

Finale

VERSCHRAEGEN MARTHE

VERSCHRAEGEN MATTHIS

GOMMERS ANNELINE

ROMMENS XANDER

6/3 - 5/7 - 10/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL MEISJES 11-16 1 10 punten 20 punten

Finale

Meeusen Kaylin

MOKRAN LOTTE

BOCKLANDT Finn

LEMMENS MEREL

6/1 - 6/0

0213 ROMMERSHEIDE SPORT van 14/07/2017 tot 23/07/2017 : 2e Rommersheidesport Dubbeltornooi

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 4 10 punten 30 punten

Finale

Verstricht Kim

leemans yarrit

COOLS LAURINE

VLYMINCKX NICKY

6/4 - 6/4

0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE van 28/07/2017 tot 06/08/2017 : 29 STE SOC DUBBELTORNOOI 2017 MEMORIAL EDDY CORNAND

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 5 10 punten 40 punten

Finale

LOOS JENTE

SLOBBEN KATJUSKA

Verhulst Michelle

Wildemeersch Véronique

1/6 - 6/4 - 10/8

0176 T.C. RAFFIC II van 04/08/2017 tot 13/08/2017 : Midzomertornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 7 10 punten 40 punten

Finale

RANS EVI

BAERT LUC

VAN AERT ANN-SOFIE

BREUGELMANS DIE

6/3 - 6/4

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 10 10 punten 15 punten

Finale

COOLS ALFONS

WYNEN YVES

DEBAILLIE MATHIAS

DEBAILLIE WILFRIED

5/7 - 6/3 - 12/10

0191 KALMTHOUTSE T.C. van 11/08/2017 tot 20/08/2017 : Garage Clissen Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 5 10 punten 50 punten

Finale

JACOBS ELINE

PINCK EMILY

KONINGS INE

SLOBBEN KATJUSKA

6/1 - 6/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 6 10 punten 20 punten

Finale

RIBBENS ELLEN

RIBBENS VEERLE

HEIJNEN MARIE-LOUISE

Meeusen Kaylin

6/4 - 6/4

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 10 punten 90 punten

Finale

Meeusen Kaylin

MEEUSEN JURGEN

DE POORTER KRISTEL

VAN OOSTENRYCK FILIP

6/0 - 6/4

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 7 10 punten 50 punten

Finale

SLOBBEN KATJUSKA

VLYMINCKX NICKY

HEIJNEN CATHLEEN

PENASSE MAXIME

6/3 - 6/0

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 100 punten

Finale

MERTENS KRIS

VERDICKT DAVID

COOLS CEDRIC

VLYMINCKX NICKY

7/6 (8) - 3/6 - 10/7

0085 TC80 van 18/08/2017 tot 27/08/2017 : Open Dubbeltornooi 2017

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 3 10 punten 60 punten

Finale

VAN DE POEL Sofie

DE BOLLE VITALY

VAN LOOVEREN ANNIK

VLYMINCKX NICKY

6/0 - 6/1

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 4 10 punten 30 punten

Finale

VAN DIJCK EVELIEN

VAN DIJCK BRENT

COOLS LAURINE

VLYMINCKX NICKY

6/1 - 3/2 opgave

0183 OLYMPIA T.C. van 18/08/2017 tot 27/08/2017 : 15e Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 7 10 punten 40 punten

Finale

Wildemeersch Véronique

WILDEMEERSCH MICHAEL

Verstricht Kim

VLYMINCKX NICKY

7/6 (9) - 6/4

0112 ESSENSE T.C. INTER van 25/08/2017 tot 03/09/2017 : Essens Dubbeltornooi Criterium

CRITERIUM : DUBBEL DAMES 3 10 punten 30 punten

Finale

HEIJNEN ANNEMARIE

HEIJNEN MARIE-LOUISE

AERDEN ANNE

LOOS GREET

7/5 - 6/4

CRITERIUM : DUBBEL DAMES 4 10 punten 15 punten

Finale

LUYCKX DORIEN

SMET VANESSA

TOBBACK KIRSTEN

VISSERS MAGDA

6/3 - 6/0

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 2 10 punten 90 punten

Finale

LAMMERTS BEITSKE

VAN DEN ZEGEL MICHAEL

CUYPERS CAROLINE

VLYMINCKX NICKY

6/2 - 6/0

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 4 10 punten 30 punten

Finale

COOLS LAURINE

VLYMINCKX NICKY

VAN LOOVEREN ANNIK

HEYE ROEL

6/4 - 6/4

CRITERIUM : DUBBEL GEMENGD 5 10 punten 15 punten

Finale

RIBBENS ELLEN

HEYE ROEL

ANTONISSEN BRIGITTE

COSTERMANS MARC-STANI

7/5 - 3/6 - 10/6

CRITERIUM : DUBBEL HEREN 1 10 punten 140 punten

Finale

KUSTERMANS WIM

ROOSJEN LYKLE

VAN DER ELST MICK

VAN DIJCK CEDRIC

6/3 - 6/2

CRITERIUM : DUBBEL HEREN 2 10 punten 90 punten

Finale

COOLS CEDRIC

TAMBURELLO ALESSANDRO

BEYERS GUY

ROOSJEN HANS

7/6 (6) - 3/6 - 10/8

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 50 1 10 punten 25 punten

Finale

VAN STEENPAAL LIAN

Van Wellen Carina

DENISSEN HILDE

MARTENS RITA

6/4 - 6/3

Reeksen buiten criterium : DUBBEL HEREN 6 10 punten 25 punten

Finale

COSTERMANS MARC-STANI

LOOS ERIC

DELMELLE PHILIP

VAN GYSEL CARL

5/7 - 6/4 - 10/4

0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT van 01/09/2017 tot 10/09/2017 : TC SNAUWAERT DUBBELTORNOOI

Reeksen buiten criterium : DUBBEL DAMES 7 15 punten 40 punten

Finale

LOOS JENTE

SLOBBEN KATJUSKA

HEIJNEN MARIE-LOUISE

KONINGS INE

6/1 - 6/4

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 7 20 punten 60 punten

Finale

HEIJNEN CATHLEEN

VLYMINCKX NICKY

Lembrechts Charissa

Vermeulen Jordi

6/4 - 4/6 - 10/7

7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK van 01/09/2017 tot 10/09/2017 : 31e Dubbel Criterium - Zomer

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 90 punten 180 punten

Finale

VAN DYCK NICKY

LIEKENS JOERI

CUYPERS CAROLINE

MEEUSEN JURGEN

6/4 - 7/6 (5)

8140 T.C. BECKHAND van 17/09/2017 tot 24/09/2017 : Dubbeltornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 7 10 punten 90 punten

Finale

GOYVAERTS NOOR

DE DOBBELEER BJÖRN

Meeusen Kaylin

MEEUSEN JURGEN

6/4 - 5/7 - 14/12

0002 ROYAL ANTWERP T.C. van 28/10/2017 tot 05/11/2017 : 18de RATC indoortornooi

Reeksen buiten criterium : DUBBEL GEMENGD 6 10 punten 90 punten

Finale

CUYPERS CAROLINE

VLYMINCKX NICKY

PAELINCKX DEMI

Vermeulen Jordi

3/1 opgave


ETC Essen