Archief interclub

Onderstaand treft u een archief van de interclub prestaties van vorige seizoenen.

 

Interclub 2015

Dit jaar zijn in april/mei 14 teams van start gegaan, evenredig verdeeld over zaterdag en zondag. Er zijn 8 ploegen die de eindronde behaalden en 3 teams die de finale van het gewest bereikten. H55/3 met kapitein Jan en D45/1 met kapitein Dina speelden zondag 21 juni hun finales. Helaas troffen beide teams een straffe tegenstander en eindigden als vice-kampioen van Antwerpen. Een knappe prestatie!

Op zaterdag 27/06 speelden onze dames 6B onder leiding van Ine de finale uit  tegen TC Olympia te Merksem. Na een zinderende finale kwamen onze dames slechts één set tekort.... De prestatie van de dames verdienen een welverdiende felicitatie voor het afgelegde parcour!

Zaterdag eindronde:

D6b      kapitein Ine                  FINALE     27/06     uit        TC Olympia                      (verlies)
D6b      kapitein Ine                  1/2    fin.  20/06     thuis    Tennis 7de Olympiade B  (winst)
D6b      kapitein Ine                  1/4    fin.  13/06     thuis    Tennis 7de Olympiade C  (winst)
D6b      kapitein Ine                  1/8    fin.  06/06     uit        Tennis 7de Olympiade A  (winst)
D6b      kapitein Ine                  1/16  fin.  30/05     thuis     Herentalse                      (winst)

H45/4   kapitein Wilfried           1/4    fin.  13/06      uit        Merksemse TC B             (verlies)
H 45/4  kapitein Wilfried           1/8    fin.   06/06     uit        TC de Zwaluw                 (winst)

D7a    kapitien Birgit/Gwenny   1/16  fin.   30/05     thuis    Sorgvliet                          (verlies)

Zaterdag voorronde resultaten:

D6b    kapitein Ine                   1e in de poule >>  naar de eindronde
D7a    kapitein Birgit/Gwenny  1e in de poule >>  naar de eindronde
H45/4 kapitein Wilfried            2e in de poule >>  naar de eindronde 
D6a    kapitein Ellen                3e in de poule >>  uitgeschakeld
D7b    kapitein Nele                 3e in de poule >>  uitgeschakeld 
H35/4a kapitein Peter             4e in de poule >>  uitgeschakeld
H35/4b kapitein Johan            4e in de poule >>  uitgeschakeld

Zondag eindronde:

H55/3   kapitein Jan                  FINALE       21/06    thuis   Merksemse TC      (verlies)
H55/3   kapitein Jan                  1/2   fin.     14/06    uit       TC Heiveld            (winst)

D45/1   kapitein Dina                FINALE       21/06    uit       TC Ruggeveld       (verlies)
D45/1   kapitein Dina                1/2   fin.     14/06    thuis   TC Emblem           (winst)

D45/2   kapitein Brigit/Elly         1/2   fin.    14/06    uit      TC Kiksham            (verlies)
H3        kapitein Geert/Alex       1/2   fin.    14/06    thuis   TC de Bemdekens (verlies)
D7        kap.Maxime/Marko        1/8    fin.   07/06    thuis   Keerpunt               (verlies)

Zondag voorronde resultaten:

D45    kapitein Dina                 1e in de poule >>  naar de eindronde
D45    kapitein Brigit/Elly         2e in de poule >>  naar de eindronde
H3      kapitein Geert/Alex       1e in de poule >>  naar de eindronde
H7      kap.Maxime/Marko        1e in de poule >>  naar de eindronde
H55/3 kapitein Jan                  1e in de poule >>  naar de eindronde

H4      kapitein Geert/Alex       3e in de poule >>  uitgeschakeld
H6      kapitein Danny              3e in de poule >>  uitgeschakeld

 

   

 

Interclub 2014

Het team van Johan (Heren 7) heeft het Belgisch kampioenschap behaald in de intergewestelijke eindronde! Langs deze weg willen we alle spelers de welgemeende felicitaties overbrengen...

Helaas mocht het voor het damesteam, onder leiding van Greet en de herenteams van Geert en Philippe niet zo zijn en moesten zij hun meerdere erkennen. Toch willen we alle spelers hartelijk feliciteren met hun afgelegde parcour, zondermeer een toffe teamprestatie!

Intergewestelijke Eindronde

D6b 30-60 Greet FINALE TC Eleven (O.Vlaanderen) - ETC 4 - 0
D6b 30-60      1/2 FINALE ETC - TC Maaseik          winst 3 - 3 (8-6)
D6b 30-60      1/4 FINALE R.T.C. Hirondelle - ETC  winst 2 - 4

H35/3 80-140 Philippe FINALE ETC - TC Netevallei (Antwerpen) 3 - 3
H35/3 80-140 1/2 FINALE Sport Village - ETC        winst 3 - 3 (7-6)
H35/3 80-140 1/4 FINALE G.T.C. Ter Wilgen - ETC winst 2 - 4

H7 45-90 Johan FINALE ETC - TC Oostakker (O.Vlaanderen) 5 - 4
H7 45-90        1/2 FINALE ETC - KTK in 't Vrije        winst 5 - 4
H7 45-90        1/4 FINALE R.T.C. La Raqette - ETC winst 1 - 5

H4a 205-280 Geert FINALE ETC - TC De Vloer (Vlaams Brabant) 4 - 5
H4a 205-280  1/2 FINALE ETC - Trois Fontaines    winst 7 - 2 
H4a 205-280  1/4 FINALE T.C. D'Enghien - ETC     winst 1 - 5

Eindronde

D6b     30-60           Greet     FINALE        Oude God - ETC        WINST (4-2)
D6b                                         1/2   finale    ETC - TC Duvels         winst (3-3)
D6b                                         1/4   finale    ETC - TC 't Leer          winst (4-2)
D6b                                         1/8   finale    TC Ruggeveld - ETC   winst (3-3)
D6b                                         1/16 finale    ETC – TC Oase           winst (4-2)

H7       45-90           Johan     FINALE       ETC - TC Rozenhof    WINST (5-4)
H7       45-90             Johan     1/2 finale     ETC - TC Aartselaar    winst (5-1)
H7       45-90             Johan     1/4 finale     ETC - TC Laagland      winst (3-6)
H7       45-90             Johan     1/8 finale     Koninklijke Rua – ETC winst (3-6)

H35/3   80-140      Philippe  FINALE       TC Ruggeveld - ETC   WINST (3-3)
H35/3     80-140       Philippe   1/2 finale     TC Stabroek - ETC      winst
H35/3     80-140       Philippe   1/4 finale     ETC – Key Point TC     winst (3-3)

H4a        205-280   Geert      FINALE       ETC – TC Molenbos    WINST (5-4)
H4a         205-280    Geert       1/2 finale    ETC – ETC                    winst (5-1)

Uitgeschakeld 

H4b        205-280 Jurgen    1/2 finale           ETC – ETC                verlies (5-1)
D40/2     40-75     Dina       1/2 finale           ETC – TC Emblem     verlies (3-3)
H35/4     40-75     Peter      1/16 finale         TC Heiveld – ETC     verlies (4-2)
D6a        30-60     Ellen       1/4 finale           ETC - TC Olympia     verlies (4-2)
D7          20-25     Birgit§Gwenny  1/8 finale ETC – AZUA CC        verlies (1-5)
D30/4     20-35     Brigit     4e in de poule
D40/3     20-35     Magd     3e in de poule
H45a      20-35     Wilfried  3e in de poule
H45b      20-35     Jan        3e in de poule
 

ETC Supporters

Interclub 2013

Er kwamen maar liefst 9 teams uit in de eindronde. Van die 9 ploegen wisten 4 teams zich te kwalificeren voor de halve finale en 2 ploegen (dames 40/2 en heren 35/3) bereikten de finale van Antwerpen. Een knappe prestatie. 

Beide teams kwamen jammer genoeg als verliezende finalist uit de strijd.


      
Team                Naam     
Heren 35/3 Philippe    speelde za 22/06 finale tegen TC Kiksham     
Heren 35/4 Peter speelde za 15/06 kwartfinale tegen 7de Olympiade     
Dames 40/3 Magd speelde zo 16/06 halve finale tegen TC Sportiva     
Dames 40/2 Dina speelde zo 16/06 finale tegen TC ter Linden     
Heren 4/4 spl Jurgen speelde zo 16/06 halve finale tegen TC Linkeroever      
Heren 6 Johan speelde zo 16/06 halve finale tegen TC Soc      
Dames 6 Ellen speelde za 01/06 de 1/32 finale tegen Oude God Sport                
Dames 30/4 Brigitte speelde zo 02/06 de 1/32 finale tegen Olse Merksem      
Dames 4 Greet speelde za 08/06 halve finale tegen Heistse      
Dames 7 Birgit eindigde 3e in de poule      
Heren 45/4 A Wilfried eindigde 3e in de poule      
Heren 45/4 B Jan eindigde 3e in de poule      
Heren 4 Geert eindigde 4e in de poule      

ETC Essen